Svátek má: Gabriel

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• Vaculíku, musíš do kamene tesat ty hlášky toho levicovýho exotickýho howna z Libereckýho kraje OUT bez VŠ, ani se nedivím, že se vám to StB rozpadlo, když tam tlachali kolegové takoví blbi politrukblbi v.v. jako to určité howno Liberečák bez VŠ OUT...
• Jen dál pište tapetující odeesáčci,topáčci,starosti atd ty Vaše pravicové kapitalistické žvásty a lži,ale stejně do pravicové kapitalistické řitě podvádějícím pravicovým kapitalistům nepolezu,ale zůstanu obyčejným slušným člověkem.
• Jen dál pište tapetující odeesáčci,topáčci,starosti atd ty Vaše pravicové kapitalistické žvásty a lži,ale stejně do pravicové kapitalistické řitě podvádějícím pravicovým kapitalisům nepolezu,ale zůstanu obyčejným slušným člověkem.
• Já nejsem obyčejné určité howno z Libereckého kraje, já jsem howno exotické prokouklé Babišovo howno, mám TR a howno maturitu z Plzně..... Jen dál pište tapetující odeesáčci,topáčci,starosti atd ty Vaše pravicové kapitalistické žvásty a lži
• Já nejsem obyčejné určité howno z Libereckého kraje, já jsem howno exotické prokouklé Babišovo howno, mám TR a howno maturitu z Plzně.....Jen dál pište tapetující odeesáčci,topáčci,starosti atd ty Vaše pravicové kapitalistické žvásty a lži
• Určitý blb politrukblb v.v. z Libereckého kraje nám tady zase perlí putinochujoviny Vaculíku viď?? Co ty na to vysloužilý blbe politrukblbe v.v. z Kolína?? Mysleli jsme si, že jsi k r e t é n, ale to určité howno z Liberce tě předčí ...
• Co na to trestně stíhaný blb politrukblb v.v.,Stanislav Vaculík,co je stíhán za xenofobni výroky ohledně Romů,Arabů,Židů a Američanů.Nic,sedí doma v Kolíně na Benešova 757 na hajzlu,sere vztekem a čekají jej 3 roky, stejně jako určitého blba z Liberce
• Já nejsem obyčejné určité howno z Libereckého kraje, já jsem howno exotické prokouklé Babišovo howno, mám TR a howno maturitu z Plzně, ale bez VŠ jsem úplné howno a OUT.To uznávam a musím uznat, že jsem jen zas OUT howno ..
• Mysleli jsme si, že jsi k r e t é n, ale to určité howno z Liberce tě předčí .....A jsem rád,že nejsem členem žádné pravicové kapitalistické strany na záááápadě, ani totalitních stran na výýýchodě.
• Já nejsem obyčejné určité howno z Libereckého kraje, já jsem howno exotické prokouklé Babišovo howno, mám TR a howno maturitu z Plzně, ale bez VŠ jsem úplné howno a OUT.To uznávam a musím to uznat..
• Já nejsem obyčejné určité howno z Libereckého kraje, já jsem howno exotické, mám TR a maturitu z Plzně, ale bez VŠ jsem úplné howno a OUT. To uznávam a musím to uznat.
• Mysleli jsme si, že jsi k r e t é n, ale to určité howno z Liberce tě předčí .....Jste uboze trapný podvádějící odeesáčci,topáčci,starosti,VV apd,jsem rád,že jsem Vaši 30 letou politiku samých kapitalistických pravicových podvodů prokoukl.
• Určitý blb politrukblb v.v. z Libereckého kraje nám tady zase perlí putinochujoviny Vaculíku viď? Co ty na to vysloužilý blbe politrukblbe v.v. z Kolína ?? Mysleli jsme si, že jsi k r e t é n, ale to určité howno z Liberce tě předčí ...
• já totiž v životě se milionových,miliardových podvodů nedopouštím,nejsem ani v daňovém ráji a nejsem ani členem poslaneckých pravičáčků a nejsem ani komouš,to je Vaše častá nálepka KAPITALISTICKÝCH BABIŠŮ z ANO,co KOHOKOLIV OKRADOU A ZNIČÍ v EET !!
• Faraonský pravičáčci z ANO můžete úplně všechno,jako i faraonsky zneužívat své rodilé občany za méně,než 10 tisíc za směnné provozy a přesčas,kdy se otrok pod takovým pravicovým kapitalistou z ANO nemohl ani napít,nebo se vysrat na WC,SEDŘÍT MNE Z KŮŽE!
• Co na to trestně stíhaný blb politrukblb v.v.,Stanislav Vaculík,co je stíhán za xenofobni výroky ohledně Romů,Arabů,Židů a Američanů.Nic, sedí doma v Kolíně na Benešova 757 na hajzlu,sere vztekem a čekají jej 3 roky,stejně jako určitého blba z Liberce
• Já tady v diskuzi první zprávy několik let kritizuji nejvyšší podvodníky,že jsou buď pokrytci,nebo hamižný prasata jako Putin,co už několikrát vyhrožoval Česku atomem,když si pořídí deštnik na obranu před jeho atomkami..
• Von má i TR a maturu na čistým papíře z Plzně,vidíš Vaculiku jaké určité kapitalistické howno z StB máš za pomocníka,nepodceňuj to určité howno,jako jsi i své bližni howna dosud podceňoval,setěr a justici 90-100 tisíc měsíčně podmazával a byl bez VŠ OU...
• Von má i TR a maturu na čistým papíře z Plzně,vidíš Vaculiku jaké určité kapitalistické howno z StB máš za pomocníka,nepodceňuj to určité howno,jako jsi i své bližni howna dosud podceňoval,setěr a justici 90-100 tisíc měsíčně podmazával a byl bez VŠ OUT !
• ale já zapomněl,že v pravicové kapitalistické ČR,jak kdokoliv nemá VŠ a není pravičáček,tak je OUT,když neleze po 89 podvádějícím pravičáčkům do řiti,kdy podvádějící pravičáčci si myslí,že jsou IN,pro mě podvádějící pravičáčci IN rozhodně nejsou.
• Von má i TR a maturu na čistým papíře z Plzně, vidíš Vaculiku jaké urcité kapitalistické howno z StB máš za pomocníka a nepodceňuj to určité howno, jako jsi i své bližni howna dosud podceňoval, ten setěr a justici 90-100 tisic měsíčně podmazával!!!!
• Von má i TR a maturu na čistým papíře z Plzně, ...Já mám čistý TR,já mám i čisté svědomí před detektorem lži a ŠŠ odbornou školu nemám s Plzně,ale já zapomněl,že v pravicové kapitalistické ČR,jak kdokoliv nemá VŠ a není pravičáček,tak je OUT
• Von má i TR a maturu na čistým papíře z Plzně, vidíš Vaculiku jaké urcité kapitalistické howno z StB máš za pomocníka a nepodceňuj to určité howno, jako jsi i své bližni howna dosud podceňoval, ten setěr a justici 90-100 tisic měsíčně podmazával!!!