Svátek má: Gabriel

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• Vaculíku, musíš do kamene tesat ty hlášky toho levicovýho exotickýho howna z Libereckýho kraje OUT bez VŠ, ani se nedivím, že se vám to StB rozpadlo, když tam tlachali kolegové takoví blbi politrukblbi v.v. jako to určité howno Liberečák bez VŠ OUT !!..
• Vaculíku, musíš do kamene tesat ty hlášky toho levicovýho exotickýho howna z Libereckýho kraje OUT bez VŠ, ani se nedivím, že se vám to StB rozpadlo, když tam tlachali kolegové takoví blbi politrukblbi v.v. jako to určité howno Liberečák bez VŠ OUT...
• Jen dál pište tapetující odeesáčci,topáčci,starosti atd ty Vaše pravicové kapitalistické žvásty a lži,ale stejně do pravicové kapitalistické řitě podvádějícím pravicovým kapitalistům nepolezu,ale zůstanu obyčejným slušným člověkem.
• Jen dál pište tapetující odeesáčci,topáčci,starosti atd ty Vaše pravicové kapitalistické žvásty a lži,ale stejně do pravicové kapitalistické řitě podvádějícím pravicovým kapitalisům nepolezu,ale zůstanu obyčejným slušným člověkem.
• Já nejsem obyčejné určité howno z Libereckého kraje, já jsem howno exotické prokouklé Babišovo howno, mám TR a howno maturitu z Plzně..... Jen dál pište tapetující odeesáčci,topáčci,starosti atd ty Vaše pravicové kapitalistické žvásty a lži
• Já nejsem obyčejné určité howno z Libereckého kraje, já jsem howno exotické prokouklé Babišovo howno, mám TR a howno maturitu z Plzně.....Jen dál pište tapetující odeesáčci,topáčci,starosti atd ty Vaše pravicové kapitalistické žvásty a lži
• Určitý blb politrukblb v.v. z Libereckého kraje nám tady zase perlí putinochujoviny Vaculíku viď?? Co ty na to vysloužilý blbe politrukblbe v.v. z Kolína?? Mysleli jsme si, že jsi k r e t é n, ale to určité howno z Liberce tě předčí ...
• Co na to trestně stíhaný blb politrukblb v.v.,Stanislav Vaculík,co je stíhán za xenofobni výroky ohledně Romů,Arabů,Židů a Američanů.Nic,sedí doma v Kolíně na Benešova 757 na hajzlu,sere vztekem a čekají jej 3 roky, stejně jako určitého blba z Liberce
• Já nejsem obyčejné určité howno z Libereckého kraje, já jsem howno exotické prokouklé Babišovo howno, mám TR a howno maturitu z Plzně, ale bez VŠ jsem úplné howno a OUT.To uznávam a musím uznat, že jsem jen zas OUT howno ..
• Mysleli jsme si, že jsi k r e t é n, ale to určité howno z Liberce tě předčí .....A jsem rád,že nejsem členem žádné pravicové kapitalistické strany na záááápadě, ani totalitních stran na výýýchodě.
• Já nejsem obyčejné určité howno z Libereckého kraje, já jsem howno exotické prokouklé Babišovo howno, mám TR a howno maturitu z Plzně, ale bez VŠ jsem úplné howno a OUT.To uznávam a musím to uznat..
• Já nejsem obyčejné určité howno z Libereckého kraje, já jsem howno exotické, mám TR a maturitu z Plzně, ale bez VŠ jsem úplné howno a OUT. To uznávam a musím to uznat.
• Mysleli jsme si, že jsi k r e t é n, ale to určité howno z Liberce tě předčí .....Jste uboze trapný podvádějící odeesáčci,topáčci,starosti,VV apd,jsem rád,že jsem Vaši 30 letou politiku samých kapitalistických pravicových podvodů prokoukl.
• Určitý blb politrukblb v.v. z Libereckého kraje nám tady zase perlí putinochujoviny Vaculíku viď? Co ty na to vysloužilý blbe politrukblbe v.v. z Kolína ?? Mysleli jsme si, že jsi k r e t é n, ale to určité howno z Liberce tě předčí ...
• já totiž v životě se milionových,miliardových podvodů nedopouštím,nejsem ani v daňovém ráji a nejsem ani členem poslaneckých pravičáčků a nejsem ani komouš,to je Vaše častá nálepka KAPITALISTICKÝCH BABIŠŮ z ANO,co KOHOKOLIV OKRADOU A ZNIČÍ v EET !!
• Faraonský pravičáčci z ANO můžete úplně všechno,jako i faraonsky zneužívat své rodilé občany za méně,než 10 tisíc za směnné provozy a přesčas,kdy se otrok pod takovým pravicovým kapitalistou z ANO nemohl ani napít,nebo se vysrat na WC,SEDŘÍT MNE Z KŮŽE!
• Co na to trestně stíhaný blb politrukblb v.v.,Stanislav Vaculík,co je stíhán za xenofobni výroky ohledně Romů,Arabů,Židů a Američanů.Nic, sedí doma v Kolíně na Benešova 757 na hajzlu,sere vztekem a čekají jej 3 roky,stejně jako určitého blba z Liberce
• Já tady v diskuzi první zprávy několik let kritizuji nejvyšší podvodníky,že jsou buď pokrytci,nebo hamižný prasata jako Putin,co už několikrát vyhrožoval Česku atomem,když si pořídí deštnik na obranu před jeho atomkami..
• Von má i TR a maturu na čistým papíře z Plzně,vidíš Vaculiku jaké určité kapitalistické howno z StB máš za pomocníka,nepodceňuj to určité howno,jako jsi i své bližni howna dosud podceňoval,setěr a justici 90-100 tisíc měsíčně podmazával a byl bez VŠ OU...
• Von má i TR a maturu na čistým papíře z Plzně,vidíš Vaculiku jaké určité kapitalistické howno z StB máš za pomocníka,nepodceňuj to určité howno,jako jsi i své bližni howna dosud podceňoval,setěr a justici 90-100 tisíc měsíčně podmazával a byl bez VŠ OUT !
• ale já zapomněl,že v pravicové kapitalistické ČR,jak kdokoliv nemá VŠ a není pravičáček,tak je OUT,když neleze po 89 podvádějícím pravičáčkům do řiti,kdy podvádějící pravičáčci si myslí,že jsou IN,pro mě podvádějící pravičáčci IN rozhodně nejsou.
• Von má i TR a maturu na čistým papíře z Plzně, vidíš Vaculiku jaké urcité kapitalistické howno z StB máš za pomocníka a nepodceňuj to určité howno, jako jsi i své bližni howna dosud podceňoval, ten setěr a justici 90-100 tisic měsíčně podmazával!!!!
• Von má i TR a maturu na čistým papíře z Plzně, ...Já mám čistý TR,já mám i čisté svědomí před detektorem lži a ŠŠ odbornou školu nemám s Plzně,ale já zapomněl,že v pravicové kapitalistické ČR,jak kdokoliv nemá VŠ a není pravičáček,tak je OUT